• ایمیل : info@atishfood.com

  • تلفن : 37734577-031

سبد خرید خالي مي باشد
ورود ثبت نام

وارد حساب کاربری خود شوید

نام کاربری *
رمز عبور *
به یاد داشتن

ایجاد یک حساب کاربری

فیلد های * دار الزامی است
نام و نام خانوادگی *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
پست الکترونیکی *

در کسب و کارهای امروزی همانند گام های دیگر زندگی، کار گروهی نسبت به کار فردی می تواند منجر به افزایش بهره وری شود. با این وجود شرکت هایی که با یکدیگر همکاری می‌کنند غالبا از شرکت هایی که به تنهایی فعالیت می کنند به موفقیت بیشتری دست پیدا می کنند. با این شرایط سوالی که مطرح می شود این است که در شرایط فعلی، بهترین راه تعامل برای کسب وکار چیست؟ و از چه طریقی می توان اثرگذارترین همکاری را داشت؟

امروزه با توجه به رشد فضای کسب وکار صنعت حبوبات، چای، ادویه جات، عسل، برنج، رشته و ... و تاکید بر جهانی شدن اتحادهای استراتژیک به عنوان راهکار ورود به بازارهای ملی و بین المللی، شراکت و همکاری با فروشندگان و همکاران تجاری در حوزه های مختلف صنایع غذایی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. لذا گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان در راستای اهداف استراتژیک خود، اقدام به برنامه ریزی جهت تشکیل گروه های کاری و همکاری دوجانبه با عمده فروشان، فروشندگان و فعالان حاضر صنایع غذایی نموده است که همگی در راستای اهداف گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان می باشند.

موفقیت‌هایی که گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان در بیش از چند دهه فعالیت در زمینه ارائه حبوبات، چای، ادویه جات، عسل، برنج، رشته و ... در کشور بدست آورده است، نتیجه زحمات همکارانی متعهد، متخصص و حرفه ای است که برای دستیابی به اهداف و سربلندی نام گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان صادقانه تلاش می کنند. ما باور داریم که منافع‌ گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان با منافع همکاران و فروشندگان اعم از خرده فروش و عمده فروش گره خورده است و لذا درخشش گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان، افتخار تک تک اعضای این خانواده بزرگ خواهد بود.

گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان به عنوان حرفه ای ترین تولیدکننده محصولات صنایع غذایی اعم از انواع حبوبات، چای خارجی، ادویه جات، عسل، برنج صد در صد ایرانی، رشته و ... و به پشتوانه سرمایه‏ ی انسانی و با بهره‏ گیری از روش‏های پیشرفته فنی، مهندسی، برنامه ‏ریزی و کنترل کیفی و همچنین در اختیار داشتن تعداد قابل توجهی از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته با سابقه درخشان در ایران، در راستای بینش و ماموریت خود؛ مبنی بر ارائه بیشترین ارزش برای تمام افراد و سازمان ها از مرحله تولید، فرآوری، ارائه خدمات پس از فروش در حوزه محصولات صنایع غذایی و از طرفی حمایت ویژه از تولید بومی و داخلی کشور عزیزمان ایران با ارائه برنج صددرصد ایرانی، برای کلیه فروشندگان و همکاران تجاری پیشنهادات ویژه ای در حوزه انواع حبوبات، چای خارجی، ادویه جات، عسل، برنج، رشته و ...داشته و آمادگی خود را جهت همکاری با تمامی این عزیزان اعلام می دارد.

برگ زرین مجموعه پرتوان شرکت گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان، همراهی و همکاری با فروشندگان و همکاران تجاری است که از اهداف مهم و راهبردی شرکت محسوب می شود. گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان نعمت عظیم ارتباط با همکاران و فروشندگان را ارج می نهد و همواره آماده خدمت گزاری به تمام همکاران تجاری، فروشندگان و مصرف‌کنندگان نهایی در عرصه محصولات صنایع غذایی می باشد.

گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان در راستای تولید و ارائه محصولات خود با برندهای آتیش و نشان، علاوه بر فرصت خرید انواع چای خارجی و مرغوب، برنج صددرصد ایرانی، انواع حبوبات و ادویه جات، عسل طبیعی و خالص، رشته به صورت کاملا در دسترس، امکان تامین محصول با کیفیت به صورت اقساطی و بدون پیش قسط و بدون پرداخت کارمزد، دسترسی آسان با فروشگاه های زنجیره ای نشان، بسته بندی کاملا بهداشتی، تحویل رایگان در کلیه مناطق 14 گانه اصفهان و پشتیبانی مطمئن از برگشت محصولات به همراه تجربه موفق چندین دهه را برای کلیه فروشندگان و همکاران تجاری به ارمغان آورده است.

گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان به عنوان حرفه ای ترین و برترین تولیدکننده انواع حبوبات، چای خارجی، ادویه جات، عسل، برنج، رشته و ...، به صورت خرده فروشی و عمده فروشی در کشور عزیزمان ایران فعالیت دارد و با طیف گسترده محصولات و تحویل سریع از طریق سفارشات آنلاین با فروشگاه اینترنتی، در راستای ارزش بیشتر برای مشتریان خود ارائه خدمت می کند.

گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان همواره به پشتوانه همکاران تجاري خود و ارتباط دوجانبه مفید، سعي در ارتقاي رضايت مندي مشتريان و گسترش فضاي کسب و کار دارد. نظر به ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان، مجموعه گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان آمادگی خود را جهت همکاری با فروشندگان و سایر همکاران تجاری اعلام می دارد.

در صورت داشتن شرایط همکاری، شما نیز مي توانيد به جمع همکاران و حاميان خانواده گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان بپيونديد و با اين کار هم در ارتقای رضایت مردم سهيم باشيد و هم از مزاياي تجاري همکاري با گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان بهره ببريد. پيشاپيش دست شما را به گرمي مي فشاريم.

انواع همکاری تجاری

اعطای نمایندگی:
در سیستم اعطای نمایندگی گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان، متقاضی قادر به افتتاح یک شعبه جدید از فروشگاه‌های تحت پوشش گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان خواهد بود. در این حالت گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان قراردادی با عنوان نمایندگی رسمی برای قلمرویی مشخص (شهر یا منطقه) با متقاضی عقد می نماید که طی آن به متقاضی اجازه داده می شود که با رعایت تمامی ضوابط و استانداردهای تعیین شده برند به فروش محصولات مبادرت نماید. لازم به ذکر است که در این حالت مواردی مانند مکان فروشگاه، نحوه تبلیغات و بازاریابی و امثال آن توسط گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان تعیین می گردد.

فروش به صورت عمده:
در سیستم فروش عمده گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان، متقاضی قادر خواهد بود محصولات مورد نظر خود را در حجم بالا خریداری نموده و در فروشگاههای خرده فروشی خود اعم از آنلاین و یا فیزیکی به فروش برساند. در این حالت متقاضی در زمینه هایی نظیر انتخاب مکان فروشگاه، نحوه تبلیغات و بازاریابی، آموزش کارکنان و امثال آن نیازی به رعایت تمامی اصول تعیین شده از سمت گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان ندارد، اگرچه نحوه استفاده از علائم تجاری و سایر امور مرتبط با حقوق مالکیت معنوی هر برند توسط گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان تعیین خواهد شد.

فرم درخواست همکاری تجاری

در راستای گسترش خدمات به خرده فروشان در سراسر کشور، گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان برای محصولات خود، تقاضای همکاری تجاری به شکل فروش عمده و یا اعطای نمایندگی را پذیرا می باشد. لازم به ذکر است که تنها تقاضاهای ارسال شده از طرف شرکتها، فروشگاههای اینترنتی و فروشگاه های واقع در مراکز تجاری معتبر که عملکرد تجاری آنها در راستای اهداف تجاری گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان باشد، بررسی خواهد شد. در صورت علاقه مندی به همکاری تجاری با شرکای گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان، لطفا فرم زیر را با دقت تکمیل نموده و ارسال نمائید. همکاران زیربط در گروه صنایع غذایی آتیش و گروه صنایع غذایی نشان، اطلاعات شما را به دقت بررسی کرده و در صورت وجود فرصت همکاری، با شما تماس خواهند گرفت.

آدرس فرم درخواست همکاری تجاری: http://www.atishtea.com/site/index.php/contact-us/reseller

 

No Internet Connection